Westfries Genootschap
Westfries Genootschap Archivering Bouwhistorie Creatief Westfries Geschiedschrijving Kap en Dek Landelijk Schoon

Monumentale Kerken Projector Textieloverleg Vrienden Westfries Museum Westfriese Families De Westfriese Molens

 

Delen
:



RSS

Facebook

Westfriese Monumentale Kerken » Leden

Vereniging Westfriese Monumentale Kerken

Leden

Lutherse Kerk Hoorn: www.transparante-anbi.nl/Product/Stichting-Behoud-Lutherse-Kerk-Hoorn/1609
Oosterkerk Hoorn: www.oosterkerkhoorn.nl
Zuiderkerk Enkhuizen: www.zuiderkerk-enkhuizen.nl
Gereformeerde kerk Andijk: www.gereformeerdekerkandijk.nl
Brakenkerkje Obdam: www.brakenkerkje.nl
Stichting behoud kerk Oosterblokker: www.ccp.nu
Stichting Berkhouter Kerk: www.berkhouterkerk.nl
Koogerkerk Zuidscharwoude: www.koogerkerk.nl
Theaterkerk Wadway: www.theaterkerkwadway.nl
Stichting Behoud Hervormde kerk Zwaag: www.dorpskerkzwaag.nl
Kerkhuys Spanbroek: www.kerkhuys.nl
Johannes de doper Hoogkarspel: www.johannesdedopergrootebroek.nl
PKN Kerk Wognum, Sijbekarspel en Benningbroek: www.protgemwognumbsn.nl
Dorpskerk Opperdoes: www.dorpskerkopperdoes.nl
Dorpskerk Hensbroek
Christoforuskerk Schagen: www.rkkerkschagen.nl
Het groene kerkje Lambertschaag: www.hetgroenekerkje.nl
RK Martinuskerk Medemblik: www.martinuskerkmedemblik.nl
Westerkerk Enkhuizen: www.westerkerkenkhuizen.nl
RK Nicolaaskerk Lutjebroek: www.parochienicolaas.nl
Stichting Kerkgebouw Aartswoud: www.kerkaartswoud.nl
Stichting Bonifatiuskerk Medemblik: www.bonifaciusmedemblik.nl

 


© 1924-2017 Westfries Genootschap - Contact - Sitemap

West-Friesland, een streek met karakter binnen de Omringdijk.