Westfries Genootschap
Kap en Dek
Westfries Genootschap Bibliotheek Bouwhistorie Creatief Westfries Geschiedschrijving Kap en Dek Landelijk Schoon Monumentale Kerken

Projector Reiscommissie Textieloverleg Vrienden Westfries Museum Westfriese Families Westfriese Molens

Facebook

Westfriese boeken te koop

    Zoeken:

Kap en Dek » Nieuws » 2022

Kostuumshow en veiling Commissie Kap en Dek

De commissie Kap en Dek van het Westfries Genootschap organiseert zaterdag 11 juni a.s. een kostuumpresentatie en daarop volgend een veiling van antiek, sieraden, aanverwante artikelen en curiosa.

Locatie: Dorpshuis De Vang, Molenstraat 42 in Benningbroek.
Iedereen is welkom, ook als u geen lid bent van het Westfries Genootschap en de toegang is gratis.
Jaarlijks komen er veel bezoekers om de circa 150 kavels te bezichtigen en iets moois aan hun verzameling toe te voegen.

De afgelopen maanden hebben de dames van de kostuumcursus hard gewerkt om een prachtige japon of ondergoed te naaien; deze kleding laten zij graag aan u zien.
Vervolgens start de veiling, waarbij Ronald de Groot de veilinghamer hanteert.
Notaris Jan Salman houdt toezicht op een goede gang van zaken.

Zaal open : 12.30 uur voor het bezichtigen van de kavels
Kostuumshow : 13.30 uur waarna een korte pauze
Veiling : 14.30 uur

In de aanloop naar 11 juni worden diverse kavels getoond op onze Facebook pagina.
Voor meer informatie: Lies Smit 0229-571909 of kap-en-dek@quicknet.nl.

Kavels veiling 2019.
Kavels veiling 2019.

Hé, is dat Westfries?

254. 'n Moerloper is 'n lam of kalf, dat nog bij moer, het moederdier, loopt, dus nog niet ofwonnen is (afgewend). Ook gezegd van iemand die nog ongetrouwd en bij moeder thuis woont.

Klik hier voor meer Westfriese woorden en uitdrukkingen.

© 1924-2022 Westfries Genootschap - Contact - Sitemap - Privacyverklaring

West-Friesland, een streek met karakter binnen de Omringdijk.