Westfries Genootschap
Westfries Genootschap Archivering Bouwhistorie Creatief Westfries Geschiedschrijving Kap en Dek

Landelijk Schoon Monumentale Kerken Projector Reiscommissie Textieloverleg

Vrienden Westfries Museum Westfriese Families Westfriese Molens

 

Facebook

Westfriese Monumentale Kerken » Leden

Vereniging Westfriese Monumentale Kerken

Leden

Lutherse Kerk Hoorn: www.transparante-anbi.nl/Product/Stichting-Behoud-Lutherse-Kerk-Hoorn/1609
Oosterkerk Hoorn: www.oosterkerkhoorn.nl
Zuiderkerk Enkhuizen: www.zuiderkerk-enkhuizen.nl
Gereformeerde kerk Andijk: www.gereformeerdekerkandijk.nl
Brakenkerkje Obdam: www.brakenkerkje.nl
Stichting behoud kerk Oosterblokker: www.ccp.nu
Stichting Berkhouter Kerk: www.berkhouterkerk.nl
Koogerkerk Zuidscharwoude: www.koogerkerk.nl
Theaterkerk Wadway: www.theaterkerkwadway.nl
Stichting Behoud Hervormde kerk Zwaag: www.dorpskerkzwaag.nl
Kerkhuys Spanbroek: www.kerkhuys.nl
Johannes de Doper Grootebroek: www.johannesdedopergrootebroek.nl
PKN Kerk Wognum, Sijbekarspel en Benningbroek: www.protgemwognumbsn.nl
Dorpskerk Opperdoes: www.dorpskerkopperdoes.nl
Dorpskerk Hensbroek
Christoforuskerk Schagen: www.rkkerkschagen.nl
Het groene kerkje Lambertschaag: www.hetgroenekerkje.nl
RK Martinuskerk Medemblik: www.martinuskerkmedemblik.nl
Westerkerk Enkhuizen: www.westerkerkenkhuizen.nl
RK Nicolaaskerk Lutjebroek: www.parochienicolaas.nl
Stichting Kerkgebouw Aartswoud: www.kerkaartswoud.nl
Stichting Bonifatiuskerk Medemblik: www.bonifaciusmedemblik.nl

 


Hé, is dat Westfries?

397. Ouwerwisse (ouderwetse) stoelen hebben nog triemen (sporten, steunlatjes tussen de poten).

Klik hier voor meer Westfriese woorden en uitdrukkingen.


© 1924-2020 Westfries Genootschap - Contact - Sitemap - Privacyverklaring

West-Friesland, een streek met karakter binnen de Omringdijk.