Westfries Genootschap
Westfriese Monumentale Kerken
Westfries Genootschap Bibliotheek Bouwhistorie Creatief Westfries Geschiedschrijving Kap en Dek Landelijk Schoon Monumentale Kerken

Projector Reiscommissie Textieloverleg Vrienden Westfries Museum Westfriese Families Westfriese Molens

Facebook

Westfriese boeken te koop

Westfriese Monumentale Kerken » Leden

Vereniging Westfriese Monumentale Kerken

Leden

Stichting Kerkgebouw Aartswoud: www.kerkaartswoud.nl
Gereformeerde Kerk Andijk: www.gereformeerdekerkandijk.nl
Stichting Berkhouter Kerk: www.berkhouterkerk.nl
Westerkerk Enkhuizen: www.westerkerkenkhuizen.nl
Zuiderkerk Enkhuizen: www.pgenkhuizen.nl/ons-gebouw/
Johannes de Doper Grootebroek: www.johannesdedopergrootebroek.nl
Dorpskerk Hensbroek
Lutherse Kerk Hoorn: stichting.moment.online/stichting-behoud-lutherse-kerk-hoorn
Oosterkerk Hoorn: www.oosterkerkhoorn.nl
Het groene kerkje Lambertschaag: www.hetgroenekerkje.nl
RK Nicolaaskerk Lutjebroek: www.parochienicolaas.nl
Stichting Bonifatiuskerk Medemblik: www.bonifaciusmedemblik.nl
RK Martinuskerk Medemblik: www.martinuskerkmedemblik.nl
Brakenkerkje Obdam: www.brakenkerkje.nl
Stichting behoud kerk Oosterblokker: www.ccp.nu
Dorpskerk Opperdoes: www.dorpskerkopperdoes.nl
Christoforuskerk Schagen: www.rkkerkschagen.nl
Kerkhuys Spanbroek: www.kerkhuys.nl
Theaterkerk Wadway: www.theaterkerkwadway.nl
PKN Kerk Wognum, Sijbekarspel en Benningbroek: www.protgemwognumbsn.nl
Kooger Kerk Zuid-Scharwoude: www.koogerkerk.nl
Stichting Behoud Hervormde kerk Zwaag: www.dorpskerkzwaag.nl

 


Hé, is dat Westfries?

484. Aan de lucht te zien kon 't morgen wel 'ns snei-jagen (sneeuwen).

Klik hier voor meer Westfriese woorden en uitdrukkingen.


© 1924-2021 Westfries Genootschap - Contact - Sitemap - Privacyverklaring

West-Friesland, een streek met karakter binnen de Omringdijk.